Yalova İçin 3 Günlük Hava Durumu
YALOVA
 
 
 
 
Untitled Document
 
       Öğrenci Servisi Hizmeti
   İlimizde bulunan tüm ilköğretim ve lise dengi okullara öğrenci servisi işini 270 üye ve araçları ile yerine getiriyoruz. Tecrübeli ve deneyimli personel ile huzur ve güven ortamında severek hizmet ediyoruz. Ana okuludan başlayarak lise ve son sınıfa kadar 11 yıl gibi bir süre çocuklarla birlikte okulun ilk gününden son gününe kadar hiç bir aksaklık olmadan görevimizi yerine getiriyoruz ve bunun kalitesini de artırmaya devam edeceğiz. Ayrıca bizler tüm üyelerimizle öğrencilerimizi ve taşıdığım Personel Servislerini evden okula ve evden işyerine, okuldan eve, işyerinden eve olarak yerine getiriyoruz.       Turistik Tur Hizmeti
   1 Haziran 2006 tarihinden itibaren ilk olarak halkımızı ve bunun yanında diğer illerden ilimize gelen misafirlerimizi de ilimizde bulunan, Yürüyen Köşk, Termal Üvespınar Şelale, Çınarcık Hasanbaba Piknik ve Mesire Alanı, Teşvikiye Delmece Yaylası ve Şelaleri’nin halkımıza tanıtımı ve yine halkımızın düğün nişan ve toplu olarak düzenleyeceği iller arası gezilerin tümünü düzenlemeyi hedefliyoruz. Bu çalışmalarımızın bir amacı da yapmış olduğumuz gezilerde halkımıza daha yakın olmak ve onlardan gelecek istek ve talepleri de değerlendirmektir. Yalova halkına kaliteli rahat ve güvenli bir şekilde hafta sonu tatillerini değerlendirmelerini sağlamaya çalışacağız.

Toplu olarak halkımızın gitmek istediği iller arası veya düğün, nişan toplu olarak düzenlenen pikniklere de hizmet yapıyoruz.